מהו הזמן המקסימלי למשלוח גלידה?

תוכן עניינים

דמיינו שאתם יושבים בבית, או בעבודה, חולמים על משהו טעים שיגיע אליכם בלי מאמץ.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה להוציא כפית ולהתחיל לזלול את הטעמים המושלמים, הקרירים והמלטפים של גלידה איכותית.

זה בדיוק מה שאתם יכולים לקבל אם אתם מזמינים משלוח גלידה.

אבל כדי להנות מהגלידה עד הסוף, כדאי לדעת איך מזמינים משלוח גלידה, מאיפה מזמינים משלוח גלידה וכמה זמן לוקח למשלוח להגיע?

משלוח גלידה – איך עושים את זה?

כדי להזמין משלוח גלידה משובחת, שיעשה לכם נעים בבטן, בפה ובלב כמו שאתם מדמיינים,  כדאי להקפיד על שלושה פרמטרים חשובים:

  • איכות הגלידה – גלידה איכותית היא גלידה מיוצרת מחומרי גלם משובחים. החל מהשמנת שמשתמשים בה כדי להכין את הגלידה ועד לפירות, שוקולד, סוכר ותוספות אחרות שמכניסים לגלידה כדי ליצור את הטעמים ואת הצבעים שאתם אוהבים. משלוח גלידה איכותית יהיה לכם טעים ומפנק, גם אם הוא לא מגיע בדיוק בזמן. אבל כל החוכמה זה גם לדעת ממי להזמין משלוח גלידה.
  • איכות הגלידריה – גלידריה איכותית מקפידה לספק רק גלידה משובחת, מחומרי גלם מעולים, בתהליכי ייצור מקצועיים ונכונים. אבל גלידריה שרוצה לתת לכם עוד קצת פינוק, לתת לכם הרגשה שאתם מקבלים את המקסימום, זו גלידריה שמספקת גם רטבים מושחתים ומעולים מעל הגלידה ולא פחות חשוב – תפריט קינוחים מושחתים, שהופכים כל כדור גלידה לחגיגה מטורפת של טעם, צבע ומרקם, שאי אפשר להפסיק לאכול
  • איכות המשלוח – משלוח איכותי של גלידה צריך להיות מהיר. אבל האמת היא שאם מדובר על משלוח איכותי באמת, הוא מגיע אליכם בתנאי הקפאה ברכב עם תא הקפאה בטמפרטורה מתאימה, כדי לשמור על הטמפרטורה המדויקת של הגלידה לאורך כל המשלוח – גם אם המשלוח מגיע אליכם ממרחק. לכן, משלוח גלידה, בניגוד למשלוחי מזון אחרים, מגיע בדרך כלל במצב מעולה, כאילו שהוא רק יצא עכשיו מהמקפיא של הגלידריה, גם אם לקח לו קצת זמן להגיע אליכם. עם זאת, כמו רוב המשלוחים, גם משלוח גלידה צריך לעמוד בסטנדרטים של פרק זמן סביר, כי אתם בטח מחכים לו ורוצים שהוא יגיע מהר, כי אולי הזמנתם משלוח גלידה עבור אירוע מסוים וחשוב לכם לעמוד בזמנים. לכן כדאי לבדוק מראש מהו הזמן הצפוי להגעת המשלוח, בהתאם למרחק שלכם מהגלידריה.

מגוון משלוחי גלידה

סניפי ג’ט לק הפזורים ברחבי הארץ מציעים משלוחי גלידה משובחת במשקל, עם או בלי הרטבים האהובים של הרשת.

אבל נוסף על הגלידה, אתם יכולים להזמים גם מארזים משפחתיים, מארזי קינוחים אישיים או זוגיים, עם או בלי עוגות, פנקייקים, צ’ורוס, סופלה וכנאפה – הכל בצירוף כדורי גלידה בטעמים שאתם אוהבים, עם רטבי שוקולד עשירים במגוון טעמים ועם קצפת רכה ומפנקת.

לסיכום, רשת גלידריות ג’ט לק עושה  הכל כדי שתוכלו לקבל משלוח מפנק של גלידה וקינוחים, בטעם שלכם, בסגנון שלכם, בדיוק בזמן ובמקום שאתם רוצים לאכול גלידה. מחפשים משלוח גלידה מושלם בדיוק בטעם שלכם? דברו איתנו!

בג'ט לק מחפשים זכיינים

וזו ההזדמנות שלך

להיות זכיין ברשת המתוקים
המצליחה בישראל!

irresistible

כל כך מתוקים שפשוט...

אי אפשר לעמוד בפניהם!

מאמרים נוספים: